ei , mulle ei meeldi kui sa nii teed .. ei , mulle ei meeldi kui mind m6nitatakse -.- , ausalt ma maksan k2tte veel :D . no igaljuhul , sain 1 korda koju see ndl . ei tegelt reedel olin ka vist kodus , aga no igaljuhul mingi suht elasin ndla sannu juures v6inii . eile sai suht k6vasti joodud seal , kerged lüngad on sees eilsest m6eldes :D . kurat nii n2rvi ajas mingi istun üksinda pimedas köögis ja joon teed , ja siis k6ik k2ivad kordamööda seal umbes et : mis sul juhtus , palun r22gi sul hakkab kergem jnejnejne . ja siis kui vastad et mittemidagi ei ole siis tuleb mingi : on küll ma tean , vastu sealt . nagu jumal küll nüüd ei v6i omaette teed ka juua enam v :D p2rast ma mingi meelega istusin köögi kapi peal ja panin pea p6lvede peale , kusjuures isegi koomiline oli vaadata mingi neid kes j2lle alla tulid ja üritasid midagi v2lja pigistada mult . noh igaljuhul t2na magasin trepipeal (: . praegu on selg ja kael j6hkralt valusad .
eile muutus mu jaoks niim6ndagi , tegelt suhteliselt segased ajad on praegu . üksp2ev l2hen peaaegu hulluks m6ne inimese p2rast ja siis paari p2eva p2rast juba m6tlen ümber . nojah igaljuhul eile oli see pööre vist v6imidagi . lihtsalt üli armas , suurep2rane , vapustav , fantastiline , midak6ike veel . ta on niiiiiiiiii hea ikka . tahaks endale . nimesi ma nimetama ei hakkaks , aga no katsuge veel m6nitada mind nüüd . guess what - MUL POH !!!!!!!!!!! okei tegelt ma vist ei tea ise ka enam t2pselt mida ma tahan :D niiet peaks oma soovidega pisut ettevaatlikum olema v6inii . no blä suht m6tetut teksti kirjutan tegelt praegu aga lihtsalt on vaja v2lja elada ennast kuskile :D
igaljuhul ma ei tea enam mida kirjutada siia nii et ma siis l6petaks praegu , kui viitsimist on siis kirjutan 6htul veel ;D
fin .
carola .
Jah , ma avastasin t2na et ma kirjutasin siia viimati m2rtsis ja kuna mul on praegu vaja ennast v2lja elada siis kirjutan seinade peksmise asemel siia .
T2iesti l6pp kuidas inimesed muutuda v6ivad . K6igil on omad seltskonnad , omad jutud , omad tegemised , omad peod jne . See ei ole ju aus et mu PARIMAD s6brad pidutsevad aastavahetusel , ja r22givad oma suurep2rastest pidudest mulle , aga sinna siis nagu kutsuda ei v6i eksole . T2na kuulsin veel et minu niiöelda PARIMAD s6brad ei soovi minuga enam suhelda , ja hoiavad eemale :) .. mulle meeldib ka ja .. Ja siis ütlevad et mina olen muutunud . M6nikord ma lihtsalt olen terve maailma peale vihane et m6ni tore , hea , ja mitte milleski süüdi olev inimene sureb ja siis mina pean seda allak2inud maailma kannatama .. Miks mina ei oleks v6inud Oliveri (R.I.P) asemel 2ra surra ? Ma usun , et see ei oleks just v2ga paljudele korda l2inud . V6i vastupidi , pigem oleks just paljudel kergem kui mind poleks .
Aga see selleks , t2na suudeti mind veel nii kohutavalt n2rvi ajada . Ma vihkan inimesi kes esiteks ei oska oma suud kinni hoida ja ei vali mida nad ütlevad , ja siis p2rast ajavad tagasi v6i kellegi teise kaela . Lihtsalt ma ei saa aru mis sitah2da sa oled kui sa teed midagi ja p2rast ei julge seda tunnistada , v6i siis ajad sitta ja p2rast veel 6igustad ka ennast . Ja millegip2rast k6ik sellised inimesed hoiavad kokku v6inii .
Homme kell 11.00 on koolis Oliveri m2lestamine . Ma olen kindlalt kohal . See ei ole normaalne et noored mitte milleski süüdi olevad inimesed surevad . Mul on t6esti kohutavalt kahju et temaga nii l2ks ja tunnen k6igile südamest kaasa kes temaga l2hedasemad olid . Kuigi ma teadsin teda v2ga v2hest aega oli ilmselge et ta oli hea südamega ja tore , ta tegi nalja ja oli s6bralik . Minule j22vad Oliverist vaid head m2lestused .
aga praeguseks siis k6ik ,
carola