kõva pidu
kohutavad elamused jälle täna.. päris kõva kui oma kodus igapäevaselt litsiks ja tondiks ja maitea veel milleks kutsutakse. ajab ikka närvi küll. hommikuvara hakkatakse kohe näkku huiiama. maisaa aru mis kurat sul viga on, mingi hiline puberteet v ? tõsisel, külasta närvi arsti kuradi psühopaat. aaaight. tahaks lihtsalt karjuda vahepeal. ei aga tegelt tänane päev oli üsna korda läinud. nii hea on lihtsalt heade sõprade seltsis mõtteid eemale peletada. homme jälle :) ja suviiii tule jooksuga palun ..
No comments:
Post a Comment